Język Język
العربية (السعودية) Basque (Spain) català (Andorra) català (Espanya) 中文 (中国) 中文 (台灣) čeština (Česká republika) Nederlands (Nederland) English (United States) suomi (Suomi) français (France) Deutsch (Deutschland) Ελληνικά (Ελλάδα) magyar (Magyarország) italiano (Italia) 日本語 (日本) 한국어 (대한민국) Norwegian Bokmål (Norway) Persian (Iran) polski (Polska) português (Brasil) português (Portugal) русский (Россия) Slovenčina (Slovenská republika) español (España) svenska (Sverige) Türkçe (Türkiye) Tiếng Việt (Việt Nam)
Słownik Słownik
Kalendarz Kalendarz

środa

30

29 wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1234
Czas Tytuł Typ  
Brak zdarzeń tego dnia.
Wyświetlanie 0 rezultatów.
Przelicznik jednostek Przelicznik jednostek
Od
Do
Typ

Wiki Wiki

Wszystkie strony

Wyświetlanie 1 rezultatu.
Generator haseł Generator haseł
Liczby
Małe litery
Duże litery
Długość

B47QqL5k

Blogi Blogi
Randki pytania od kobiety sukcesu

 

Informacja o prawach autorskich dotyczących tekstu i obrazu. Opublikowane na podstawie prawa autorskiego przez https://www.loveawake.com. © Copyright 2010-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Istnieje mit, który upiera się, że mężczyźni są zastraszani przez kobiety osiągające wysokie wyniki. Niektóre kobiety, które są silne i odnoszą sukcesy, pozostają w niewoli tej ograniczającej myśli. Może sprawić, że będą defensywni i ostrożni w obecności mężczyzny nieświadomego subtelnych wiadomości, które wysyłają. To jedno przekonanie może utrwalić kobietę sukcesu w błędnym przekonaniu, że nie może znaleźć miłości. Może sprawić, że wróci do tego samego wyniku w kółko: jest sama.

Bardziej niż prawdopodobne, mężczyźni nie mogą się do niej zbliżyć ze względu na jej obronność, narzuconą sobie izolację lub brak emocjonalnej dyspozycyjności. Ona nie wychodzi; ona nie wyciąga ręki; a przede wszystkim… nie wierzy, że mogłaby mieć świetnego faceta.

Oto niedawny dialog, który przeprowadziłem z bajeczną, odnoszącą sukcesy, silną kobietą, która zadawała pytania, które wiele kobiet chce wiedzieć:

* PYTANIE: Czy można powiedzieć mężczyźnie: „Myślę, że jesteś miły, masz świetną osobowość i chciałbym cię lepiej poznać?”

* ODPOWIEDŹ: Wszystko powyższe jest dobre, ale chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego, jak i kiedy chcesz go poznać. Twoje stwierdzenie jest trochę zbyt otwarte i pośrednio mówi: „Lubię cię. Co zamierzasz z tym zrobić?

Co powiesz na: „Z przyjemnością z tobą rozmawiałem… czy chciałbyś kiedyś napić się kawy, abyśmy mogli porozmawiać ponownie?” Jeśli się żywopłot, upuść. Jeśli wydaje się zainteresowany, sprawdź, czy możesz ustawić konkretny czas. Zdecydowanie wymieniaj numery telefonów i adresy e-mail. Jeśli nie zadzwoni ani nie wyśle ​​SMS-a w ciągu 24 godzin, masz raz… i tylko raz… skontaktowanie się z nim. Są powody, dla których chcesz spróbować. NIEZLICZENI ludzie mówią, że zgubili numer telefonu, zrobiło im się zimno lub zadzwoniła ich stara dziewczyna zaraz po tym, jak cię poznał. Zdarzają się bardzo, bardzo dziwne rzeczy, które są trudne do oszacowania lub wyjaśnienia, gdy spotkasz możliwy romans. Jeśli zadzwonisz, jeśli on odpowie, jest zainteresowany. Jeśli nie… ruszy dalej.

* PYTANIE: Przeczytałem, że kręcenie włosów i prawie lub nieznaczne dotykanie ręki wysyła sygnał do mężczyzn. Czy to naprawdę działa?

* ODPOWIEDŹ: Są to podprogowe komunikaty języka ciała, które według badaczy mają wpływ na mężczyzn. Oczywiście robienie tego rodzaju rzeczy jawnie i wyraźnie może mieć odwrotny skutek w stosunku do tego, co próbujesz osiągnąć. Ale jeśli czujesz się komfortowo i nawiązujesz połączenie, subtelne wiadomości mogą być pomocne. Nie sądzę, że trzeba robić, mówić lub działać w sposób niezgodny z twoją postacią… ale uważam, że wiedza to potęga, a jeśli zdecydujesz się wykorzystać to, czego się nauczyłeś, spróbuj. Przynajmniej musisz zrozumieć inne znaki mowy ciała, takie jak: skrzyżowane ręce oznaczają odejście, a twoje palce u stóp i serce skierowane od osoby, z którą rozmawiasz, oznaczają, że nie jesteś zainteresowany.

* PYTANIE: Co sprawia, że ​​mężczyzna ściga kobietę? Widzą wiele kobiet dziennie. Co sprawia, że ​​wybierają jedną w szczególności?

* ODPOWIEDŹ: Jeśli chodzi o natychmiastowe przyciąganie, mężczyźni mają wiele cech. Stosunek talii do bioder przyciąga je na nieprzytomnym poziomie, co oznacza mniejszą talię niż biodra. POSTURE, LIPSTICK i SMILE zostały odkryte w badaniach jako ważne w przyciąganiu mężczyzn. Zablokowanie kogoś, odwrócenie wzroku, a następnie zerknięcie w tył to uniwersalny sygnał zainteresowania. Trudny do określenia ilościowego lub opisania, twój zapach i sposób, w jaki PACHNASZ, ma potężny wpływ na reakcję mężczyzny na ciebie. Podążanie za tymi wszystkimi powierzchownymi, ale ważnymi cechami początkowymi jest poziom rozmowy. To tutaj wiele udanych kobiet traci datę: są defensywne. Musisz czuć się bezpiecznie wiedząc, że masz nad sobą kontrolę; że rozumiesz, jak korzystać z dobrych granic z uśmiechem i nie będąc tak trudnym lub zimnym; i że nikt nie jest w stanie cię skrzywdzić ani wprowadzić w błąd, ponieważ słuchasz wskazówek, kiedy ktoś jest nieautentyczny. Jeśli nie masz takiej pewności siebie ani umiejętności, poszukaj trenera.

Czy mężczyźni boją się kobiet sukcesu? Mężczyźni (i kobiety) boją się każdego, na kogo mogą być narażeni, kto może zranić ich uczucia. I powinny być. Ochrona twojego serca przed szkodliwym związkiem ma kluczowe znaczenie dla przetrwania.

Chodzi o to, że ludzie nie boją się ciebie, jeśli osiągniesz ... i życzliwość. Są pod wrażeniem. Więc śmiało. Bądź tak wspaniały jak ty. Zasłużyłeś na świecenie ... i ciesz się życiem!

 

 

 

 

 

 

 
Obrona przed facetami, którzy nie są gotowi

 Otrzymałem prośbę od czytelnika Vigo, który nie jest obecnie pod wrażeniem męskiej populacji. Mogę to powiedzieć, ponieważ podpisała się pod hasłem: „Nie jestem pod wrażeniem męskiej populacji”.

Dlaczego brak wrażenia? Wygląda na to, że natknęła się na szereg rozwodów, z którymi wszystko szło świetnie, aż do seksu. W którym momencie - kto jest tu przede mną? - rozdzielili się. Nagle „nie byli gotowi” - nie nad kimś z przeszłości itp.

Co to jest? Jak może się chronić przed tymi mężczyznami? Dajmy jej kilka ruchów samoobrony NotReady, prawda?

Ok, wydaje mi się, że mam teraz problem. Każdy mężczyzna, z którym umawiałem się w ubiegłym roku, jest rozwiedziony. To nie jest tak naprawdę problem. Wszyscy skontaktowali się ze mną online na czacie Loveawake (nie mam innych portali społecznościowych) i wszystkie profile powiedziały, że szukają długoterminowego związku. Wszystko jest w porządku - mamy świetne daty (i czytam twoją książkę, więc wiem, że były świetne !!)

Co ty mówisz Ah książka? Och, ta książka, którą można by kupić, gdyby była taka skłonna? O tak. Cóż, kontynuuj.

Kontaktują się ze mną i spędzają czas z DO POTRZEBY intymnego problemu. Następnego dnia - przestają ze mną rozmawiać. Pytam ich wszystkich: „Jesteś tym, co?” mi zostawić typ? ”, ponieważ jeśli tak, musimy to zatrzymać tu i teraz. Wszyscy mówią… daj mi więcej uznania. Ja również. (Wielki błąd) Potem kilka dni później dostaję wiadomość na czacie Loveawake z informacją: „hmm, tak przy okazji, nie jestem na to gotowy. Nie jestem kimś w przeszłości. (Zwykle ich była żona).

To zwykle nie jest prawda, ta konkretna wymówka. Za chwilę do tego dojdziemy.

DLACZEGO w imię Boga, nawet jeśli nie jesteś gotowy, podejdź do mnie. Dlaczego zostałem użyty jako „użyjmy Kaci i zobaczmy, czy jestem na to gotowy.” Po poznaniu tych mężczyzn .. Dowiedziałem się, że nie rozwiedli się bardzo długo i przed zaangażowaniem powiedziałem im, że myślę, że jest za wcześnie i wszyscy byli nieugięci, że nic im nie jest. Więc powiedz mi Jeff - jak mam się chronić przed tymi ludźmi.

Nie jestem pod wrażeniem męskiej populacji w tej chwili.

Drogi Nie pod wrażeniem,

Cóż, zła wiadomość jest taka, że ​​nie zawsze będzie łatwo zabezpieczyć się przed „tymi mężczyznami”. Widzisz, to, czego doświadczyłeś, niekoniecznie polega na tym, że „nie są gotowi” lub „nie są ponad kimkolwiek”. Cóż… są prawdziwe i nie są. Pozwól mi wyjaśnić.

WYZNANIA BYŁEGO NIEGOTOWEGO

Tak, przyznaję. Użyłem już tej wymówki. Kiedy właśnie wyszedłem z naprawdę długotrwałego związku, umówiłem się na kilka randek z kobietą. To było trochę zabawne, trochę seksowne, uprawialiśmy ze sobą seks, i wtedy desperacko potrzebowałem się wydostać.

Ponieważ nie byłem ponad moim byłym, prawda? Nie. Ponieważ nie byłem gotowy? Cóż, w pewnym sensie. Zobacz, co się dzieje, facet, który niedawno został ponownie wypuszczony na wolność, chce odzyskać swoje mojo. I chce się zakochać. Wszystko. I wtedy…

WPISZ SWÓJ

Miła kobieta, która wydaje się być tym, czego szuka! Łał! Umawiasz się, śmiejesz, dobrze się bawisz. Więc uprawiasz seks. I nagle uświadamia sobie: „Och, czekaj. To się naprawdę dzieje. Ta sytuacja nie jest idealna! To jest prawdziwe. Będzie to wymagało konserwacji. Czy naprawdę tak bardzo chcę tu być? ”

Oto, gdzie zaczyna się „Niegotowy”. Widzisz, jeśli złapałeś takiego faceta, gdy nie wychodził po prostu z czegoś kiepskiego, jego tolerancja „wczesnego sprawdzania rzeczywistości w związku” może być nieco wyższa.

Ale kiedy właśnie wyszedłeś z czegoś mniej niż idealnego i nagle masz do czynienia z rozpoczęciem czegoś mniej niż idealnego, cóż, trochę się wyrzucasz. Robisz słowny odpowiednik ryb, które trzepoczą na plaży, a następnie wskakujesz z powrotem do wody, gdzie możesz znów oddychać.

WAŻNY! WAŻNY!

Ważne jest, aby zrozumieć - dzieje się tak tylko wtedy, gdy związek nie jest tym, czego chce. Z tego powodu nie ma ŻADNEGO sposobu, aby facet pominął właściwą dziewczynę z tego powodu. Nie tak pracujemy. Ergo, ty i on, jego zdaniem, nie pasowali do siebie.

ALE DLACZEGO DLACZEGO TYLKO PO SEKS?

Ponieważ przed seksem jest fajnie, dramatycznie, pochlebia. Kobieta zwraca na ciebie uwagę! I ty do niej! Zabawa! A podczas seksu, hej, to seks, prawda?

Ale potem męski mózg ma szansę usiąść, poświęcić chwilę i dowiedzieć się, gdzie w piekle to ciało go dostało. W wielu przypadkach założę się, że był równie zaskoczony jak ty. Poważnie.

NIE NADAWAJ SIĘ NA TE SŁOWA „NIE GOTOWE”.

Słuchaj, wyobrażam sobie, jak frustrujące jest to, że ci faceci mówią, że są gotowi, a potem tak naprawdę nie są. Czy pomógłbym, gdybym powiedział wam, że nic z tego nie jest prawdą, a prawdziwa prawda jest taka, że ​​on tak naprawdę nie lubi cię wystarczająco, aby nawiązać z tobą relację?

Ok, może nie, jeśli tak to ułożę.

 

 

 

Wyświetlanie 2 rezultatów.