Język Język
العربية (السعودية) Basque (Spain) català (Andorra) català (Espanya) 中文 (中国) 中文 (台灣) čeština (Česká republika) Nederlands (Nederland) English (United States) suomi (Suomi) français (France) Deutsch (Deutschland) Ελληνικά (Ελλάδα) magyar (Magyarország) italiano (Italia) 日本語 (日本) 한국어 (대한민국) Norwegian Bokmål (Norway) Persian (Iran) polski (Polska) português (Brasil) português (Portugal) русский (Россия) Slovenčina (Slovenská republika) español (España) svenska (Sverige) Türkçe (Türkiye) Tiếng Việt (Việt Nam)
Słownik Słownik
Kalendarz Kalendarz

środa

2

2 grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 123
Czas Tytuł Typ  
Brak zdarzeń tego dnia.
Wyświetlanie 0 rezultatów.
Przelicznik jednostek Przelicznik jednostek
Od
Do
Typ

Wiki Wiki

FrontPage

Generator haseł Generator haseł
Liczby
Małe litery
Duże litery
Długość

YUHPl4Dr

Blogi Blogi
Blogi »
Randki pytania od kobiety sukcesu

 

Informacja o prawach autorskich dotyczących tekstu i obrazu. Opublikowane na podstawie prawa autorskiego przez https://www.loveawake.com. © Copyright 2010-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Istnieje mit, który upiera się, że mężczyźni są zastraszani przez kobiety osiągające wysokie wyniki. Niektóre kobiety, które są silne i odnoszą sukcesy, pozostają w niewoli tej ograniczającej myśli. Może sprawić, że będą defensywni i ostrożni w obecności mężczyzny nieświadomego subtelnych wiadomości, które wysyłają. To jedno przekonanie może utrwalić kobietę sukcesu w błędnym przekonaniu, że nie może znaleźć miłości. Może sprawić, że wróci do tego samego wyniku w kółko: jest sama.

Bardziej niż prawdopodobne, mężczyźni nie mogą się do niej zbliżyć ze względu na jej obronność, narzuconą sobie izolację lub brak emocjonalnej dyspozycyjności. Ona nie wychodzi; ona nie wyciąga ręki; a przede wszystkim… nie wierzy, że mogłaby mieć świetnego faceta.

Oto niedawny dialog, który przeprowadziłem z bajeczną, odnoszącą sukcesy, silną kobietą, która zadawała pytania, które wiele kobiet chce wiedzieć:

* PYTANIE: Czy można powiedzieć mężczyźnie: „Myślę, że jesteś miły, masz świetną osobowość i chciałbym cię lepiej poznać?”

* ODPOWIEDŹ: Wszystko powyższe jest dobre, ale chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego, jak i kiedy chcesz go poznać. Twoje stwierdzenie jest trochę zbyt otwarte i pośrednio mówi: „Lubię cię. Co zamierzasz z tym zrobić?

Co powiesz na: „Z przyjemnością z tobą rozmawiałem… czy chciałbyś kiedyś napić się kawy, abyśmy mogli porozmawiać ponownie?” Jeśli się żywopłot, upuść. Jeśli wydaje się zainteresowany, sprawdź, czy możesz ustawić konkretny czas. Zdecydowanie wymieniaj numery telefonów i adresy e-mail. Jeśli nie zadzwoni ani nie wyśle ​​SMS-a w ciągu 24 godzin, masz raz… i tylko raz… skontaktowanie się z nim. Są powody, dla których chcesz spróbować. NIEZLICZENI ludzie mówią, że zgubili numer telefonu, zrobiło im się zimno lub zadzwoniła ich stara dziewczyna zaraz po tym, jak cię poznał. Zdarzają się bardzo, bardzo dziwne rzeczy, które są trudne do oszacowania lub wyjaśnienia, gdy spotkasz możliwy romans. Jeśli zadzwonisz, jeśli on odpowie, jest zainteresowany. Jeśli nie… ruszy dalej.

* PYTANIE: Przeczytałem, że kręcenie włosów i prawie lub nieznaczne dotykanie ręki wysyła sygnał do mężczyzn. Czy to naprawdę działa?

* ODPOWIEDŹ: Są to podprogowe komunikaty języka ciała, które według badaczy mają wpływ na mężczyzn. Oczywiście robienie tego rodzaju rzeczy jawnie i wyraźnie może mieć odwrotny skutek w stosunku do tego, co próbujesz osiągnąć. Ale jeśli czujesz się komfortowo i nawiązujesz połączenie, subtelne wiadomości mogą być pomocne. Nie sądzę, że trzeba robić, mówić lub działać w sposób niezgodny z twoją postacią… ale uważam, że wiedza to potęga, a jeśli zdecydujesz się wykorzystać to, czego się nauczyłeś, spróbuj. Przynajmniej musisz zrozumieć inne znaki mowy ciała, takie jak: skrzyżowane ręce oznaczają odejście, a twoje palce u stóp i serce skierowane od osoby, z którą rozmawiasz, oznaczają, że nie jesteś zainteresowany.

* PYTANIE: Co sprawia, że ​​mężczyzna ściga kobietę? Widzą wiele kobiet dziennie. Co sprawia, że ​​wybierają jedną w szczególności?

* ODPOWIEDŹ: Jeśli chodzi o natychmiastowe przyciąganie, mężczyźni mają wiele cech. Stosunek talii do bioder przyciąga je na nieprzytomnym poziomie, co oznacza mniejszą talię niż biodra. POSTURE, LIPSTICK i SMILE zostały odkryte w badaniach jako ważne w przyciąganiu mężczyzn. Zablokowanie kogoś, odwrócenie wzroku, a następnie zerknięcie w tył to uniwersalny sygnał zainteresowania. Trudny do określenia ilościowego lub opisania, twój zapach i sposób, w jaki PACHNASZ, ma potężny wpływ na reakcję mężczyzny na ciebie. Podążanie za tymi wszystkimi powierzchownymi, ale ważnymi cechami początkowymi jest poziom rozmowy. To tutaj wiele udanych kobiet traci datę: są defensywne. Musisz czuć się bezpiecznie wiedząc, że masz nad sobą kontrolę; że rozumiesz, jak korzystać z dobrych granic z uśmiechem i nie będąc tak trudnym lub zimnym; i że nikt nie jest w stanie cię skrzywdzić ani wprowadzić w błąd, ponieważ słuchasz wskazówek, kiedy ktoś jest nieautentyczny. Jeśli nie masz takiej pewności siebie ani umiejętności, poszukaj trenera.

Czy mężczyźni boją się kobiet sukcesu? Mężczyźni (i kobiety) boją się każdego, na kogo mogą być narażeni, kto może zranić ich uczucia. I powinny być. Ochrona twojego serca przed szkodliwym związkiem ma kluczowe znaczenie dla przetrwania.

Chodzi o to, że ludzie nie boją się ciebie, jeśli osiągniesz ... i życzliwość. Są pod wrażeniem. Więc śmiało. Bądź tak wspaniały jak ty. Zasłużyłeś na świecenie ... i ciesz się życiem!

 

 

 

 

 

 

 
Następny

  • Komentarze
Trackback URL: