Język Język
العربية (السعودية) Basque (Spain) català (Andorra) català (Espanya) 中文 (中国) 中文 (台灣) čeština (Česká republika) Nederlands (Nederland) English (United States) suomi (Suomi) français (France) Deutsch (Deutschland) Ελληνικά (Ελλάδα) magyar (Magyarország) italiano (Italia) 日本語 (日本) 한국어 (대한민국) Norwegian Bokmål (Norway) Persian (Iran) polski (Polska) português (Brasil) português (Portugal) русский (Россия) Slovenčina (Slovenská republika) español (España) svenska (Sverige) Türkçe (Türkiye) Tiếng Việt (Việt Nam)
Słownik Słownik
Kalendarz Kalendarz

środa

2

2 grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 123
Czas Tytuł Typ  
Brak zdarzeń tego dnia.
Wyświetlanie 0 rezultatów.
Przelicznik jednostek Przelicznik jednostek
Od
Do
Typ

Wiki Wiki

FrontPage

Generator haseł Generator haseł
Liczby
Małe litery
Duże litery
Długość

4AzkwRsl

Blogi Blogi
Blogi »
Obrona przed facetami, którzy nie są gotowi

 Otrzymałem prośbę od czytelnika Vigo, który nie jest obecnie pod wrażeniem męskiej populacji. Mogę to powiedzieć, ponieważ podpisała się pod hasłem: „Nie jestem pod wrażeniem męskiej populacji”.

Dlaczego brak wrażenia? Wygląda na to, że natknęła się na szereg rozwodów, z którymi wszystko szło świetnie, aż do seksu. W którym momencie - kto jest tu przede mną? - rozdzielili się. Nagle „nie byli gotowi” - nie nad kimś z przeszłości itp.

Co to jest? Jak może się chronić przed tymi mężczyznami? Dajmy jej kilka ruchów samoobrony NotReady, prawda?

Ok, wydaje mi się, że mam teraz problem. Każdy mężczyzna, z którym umawiałem się w ubiegłym roku, jest rozwiedziony. To nie jest tak naprawdę problem. Wszyscy skontaktowali się ze mną online na czacie Loveawake (nie mam innych portali społecznościowych) i wszystkie profile powiedziały, że szukają długoterminowego związku. Wszystko jest w porządku - mamy świetne daty (i czytam twoją książkę, więc wiem, że były świetne !!)

Co ty mówisz Ah książka? Och, ta książka, którą można by kupić, gdyby była taka skłonna? O tak. Cóż, kontynuuj.

Kontaktują się ze mną i spędzają czas z DO POTRZEBY intymnego problemu. Następnego dnia - przestają ze mną rozmawiać. Pytam ich wszystkich: „Jesteś tym, co?” mi zostawić typ? ”, ponieważ jeśli tak, musimy to zatrzymać tu i teraz. Wszyscy mówią… daj mi więcej uznania. Ja również. (Wielki błąd) Potem kilka dni później dostaję wiadomość na czacie Loveawake z informacją: „hmm, tak przy okazji, nie jestem na to gotowy. Nie jestem kimś w przeszłości. (Zwykle ich była żona).

To zwykle nie jest prawda, ta konkretna wymówka. Za chwilę do tego dojdziemy.

DLACZEGO w imię Boga, nawet jeśli nie jesteś gotowy, podejdź do mnie. Dlaczego zostałem użyty jako „użyjmy Kaci i zobaczmy, czy jestem na to gotowy.” Po poznaniu tych mężczyzn .. Dowiedziałem się, że nie rozwiedli się bardzo długo i przed zaangażowaniem powiedziałem im, że myślę, że jest za wcześnie i wszyscy byli nieugięci, że nic im nie jest. Więc powiedz mi Jeff - jak mam się chronić przed tymi ludźmi.

Nie jestem pod wrażeniem męskiej populacji w tej chwili.

Drogi Nie pod wrażeniem,

Cóż, zła wiadomość jest taka, że ​​nie zawsze będzie łatwo zabezpieczyć się przed „tymi mężczyznami”. Widzisz, to, czego doświadczyłeś, niekoniecznie polega na tym, że „nie są gotowi” lub „nie są ponad kimkolwiek”. Cóż… są prawdziwe i nie są. Pozwól mi wyjaśnić.

WYZNANIA BYŁEGO NIEGOTOWEGO

Tak, przyznaję. Użyłem już tej wymówki. Kiedy właśnie wyszedłem z naprawdę długotrwałego związku, umówiłem się na kilka randek z kobietą. To było trochę zabawne, trochę seksowne, uprawialiśmy ze sobą seks, i wtedy desperacko potrzebowałem się wydostać.

Ponieważ nie byłem ponad moim byłym, prawda? Nie. Ponieważ nie byłem gotowy? Cóż, w pewnym sensie. Zobacz, co się dzieje, facet, który niedawno został ponownie wypuszczony na wolność, chce odzyskać swoje mojo. I chce się zakochać. Wszystko. I wtedy…

WPISZ SWÓJ

Miła kobieta, która wydaje się być tym, czego szuka! Łał! Umawiasz się, śmiejesz, dobrze się bawisz. Więc uprawiasz seks. I nagle uświadamia sobie: „Och, czekaj. To się naprawdę dzieje. Ta sytuacja nie jest idealna! To jest prawdziwe. Będzie to wymagało konserwacji. Czy naprawdę tak bardzo chcę tu być? ”

Oto, gdzie zaczyna się „Niegotowy”. Widzisz, jeśli złapałeś takiego faceta, gdy nie wychodził po prostu z czegoś kiepskiego, jego tolerancja „wczesnego sprawdzania rzeczywistości w związku” może być nieco wyższa.

Ale kiedy właśnie wyszedłeś z czegoś mniej niż idealnego i nagle masz do czynienia z rozpoczęciem czegoś mniej niż idealnego, cóż, trochę się wyrzucasz. Robisz słowny odpowiednik ryb, które trzepoczą na plaży, a następnie wskakujesz z powrotem do wody, gdzie możesz znów oddychać.

WAŻNY! WAŻNY!

Ważne jest, aby zrozumieć - dzieje się tak tylko wtedy, gdy związek nie jest tym, czego chce. Z tego powodu nie ma ŻADNEGO sposobu, aby facet pominął właściwą dziewczynę z tego powodu. Nie tak pracujemy. Ergo, ty i on, jego zdaniem, nie pasowali do siebie.

ALE DLACZEGO DLACZEGO TYLKO PO SEKS?

Ponieważ przed seksem jest fajnie, dramatycznie, pochlebia. Kobieta zwraca na ciebie uwagę! I ty do niej! Zabawa! A podczas seksu, hej, to seks, prawda?

Ale potem męski mózg ma szansę usiąść, poświęcić chwilę i dowiedzieć się, gdzie w piekle to ciało go dostało. W wielu przypadkach założę się, że był równie zaskoczony jak ty. Poważnie.

NIE NADAWAJ SIĘ NA TE SŁOWA „NIE GOTOWE”.

Słuchaj, wyobrażam sobie, jak frustrujące jest to, że ci faceci mówią, że są gotowi, a potem tak naprawdę nie są. Czy pomógłbym, gdybym powiedział wam, że nic z tego nie jest prawdą, a prawdziwa prawda jest taka, że ​​on tak naprawdę nie lubi cię wystarczająco, aby nawiązać z tobą relację?

Ok, może nie, jeśli tak to ułożę.

 

 

 

Poprzedni

  • Komentarze
Trackback URL: